Kurz olejomalby


Kurz olejomalby metodou Bob Ross obsahuje 10 lekcí o celkové délce 3:57 hodin.

Úroveň kurzu: PRO ZAČÁTEČNÍKY
Co se naučíte: Naučte se malovat obrazy technikou oleje, celkem jednoduše a rychle namalujete svůj první obraz.

Kurz olejomalby, kterým Bob Ross dokázal lidi doslova uchvátit pomocí jedinečné techniky olejomalby, má velký ohlas. Jeho styl je totiž naprosto jednoduchý a s trochou cviku jej zvládne každý. Byl schopen vytvořit během několika desítek minut nádherné a velmi realistické obrazy. Pomocí propracované, ale velmi jednoduché vlastní techniky za svůj život namaloval přinejmenším 25 000 obrazů.

Představíme si štětce a barvy, se kterými se dobře pracuje, a uvidíme je i na videích, kde nesou značku Bob Ross®. Malování s nimi je jednoduché a zábavné, protože jsou pro tento typ olejomalby uzpůsobeny. Není podmínkou je používat, lze vyzkoušet i produkty jiných výrobců. Možná však bude třeba barvy dořeďovat, abyste dosáhli správné konzistence. Štětce možná nebudou dělat stejný „nátisk“, jako tyto.

Kurz olejomalby nás naučí malovat technikou Bob Ross, jak namalovat krásné jehličnaté stromy, hory či skálu. Podíváme se, jak je jednoduché namalovat odraz v hladině a jednoduchou krajinku. Kurz olejomalby nás naučí připravit si podklad pro olejomalbu, míchat barvy, namalovat východ slunce nad zimní krajinou nebo skálu za jezerem. Malovat lze opravdu cokoliv a na cokoliv. Co třeba na pilu? Namalujeme tak netradiční obraz.

Kurz olejomalby metodou Bob Ross - Lektor: Pavel Michalica
pavel-michalica-olejomalba

Kdybyste mně tak před třemi roky potkali a zeptali se, jestli bych namaloval tak krásné obrazy jako maluji nyní, odpověděl bych: „No to ani náhodou, vždyť to neumím!“ Ale dokud něco nezkusím, nemohu říct, že mi to nepůjde. A tak je ze mně certifikovaný lektor Bob Ross a učím malovat stejné neumělce, jakým jsem býval já. Pokud máte stále obavy zkusit něco namalovat, protože by to nemuselo být ke koukání, je pro Vás můj videokurz jako stvořený. Krok za krokem Vás provedu velmi jednoduchou technikou olejomalby, kterou po celém světě proslavil uznávaný malíř Bob Ross.

Kurz olejomalby metodou Bob Ross - Osnova video kurzu

Příprava plátna a obraz oblohy s mraky

Malování stromů

Malba krajiny

Jak namalovat odrazy ve vodě

Malujeme obraz krajina s vodou, horami a břízou v popředí

Malujeme západ slunce nad zimní krajinou

Malování na pilový kotouč

Malujeme obraz s horou, skalní stěnou, vodou a zelení


Kurz olejomalby metodou Bob Ross

Kurz olejomalby metodou Bob Ross obsahuje 10 lekcí o celkové délce 3:57 hod.

Přehrát videa zdarma( Bezplatná registrace )

Napsat komentář